DLA WYKONAWCÓW SCHODÓW

Jako producent stopni drewnianych - współpracujemy z wykonawcami schodów z drewna. Realizujemy schody drewniane wg. przesłanego nam projektu. W naszej ofercie znajdują się schody. 

  • schody samonośne - schody samonośne to schody gdy elementami nośnymi schodów jest konstrukcja drewniana lub stalowa. 
  • schody na beton - schody takie kładzione są na wylewki betonowe.

Schody z drewna samonośne 

Od lat ulepszamy nasze schody samonośne i podwieszane, aby wyglądały na lżejsze i bardziej unoszące się. Dzięki otwartej konstrukcji pływających schodów możesz wpuścić światło do pomieszczeń lub do piwnicy, a jednocześnie przyciąga wzrok. Twoi goście będą zaskoczeni, gdy wejdą do domu i staną przed oszałamiającą klatką schodową z lewitującymi stopniami z drewna, szkła, betonu, a nawet akrylu, po prostu wspartymi na cienkim szkle lub wcale.

Schody z drewna na beton 

Te schody dzielimy na dwa rodzaje: tradycyjne schody z drewna na beton  nawiązujące do tradycyjnego klimatu z tradycyjnymi barierkami oraz tralkami oraz dywanowe schody z drewna na beton, które  układają się jak dywan, bez gzymsu. 

Producent schodów z drewna dla firm 

Każde z tych rodzajów schodów wykonujemy wg. przesłanego projektu lub wytycznych. Przy większych zamówieniach schodów z drewna lub przy stałej współpracy ofertujemy atrakcyjne warunki współpracy. 

DLA WYKONAWCÓW SCHODÓW -

 

ZADAJ NAM PYTANIE!

Masz pytania, potrzebujesz informacji ?
Skontaktuj się z nami w szybki sposób za pomocą formularza!


 


COPYRIGHT: ZAG-DREW.PL