producent schodów z drewna
HOME     FIRMA     KONTAKT     DOJAZD     WSPÓŁPRACA   

SCHODY DREWNIANE producent
STOPNIE DREWNIANE
MONTAŻ SCHODÓW
TRALKI DREWNIANE producent
PORĘCZE DREWNIANE
ELEMENTY WYKOŃCZENIOWE
BLATY DREWNIANE producent
TARCICA SUSZONA
SUSZARNIA
DLA WYKONAWCÓW SCHODÓW

 

Poręcze drewniane, producent poręczy drewnianych

 

Producent poręczy drewnianych 

Poręcze wykonywane są z drewna sosnowego, świerkowego, bukowego, dębowego lub jesionowego. Kształt poręczy zapewnia pewny stabilny chwyt. Przekrój poprzeczny w kształcie litery "omega" 48 na 54 mm lub "okrągłe Fi 42mm do 62mm"

Solidna konstrukcja, piękny design i trwała wytrzymałość poręczy drewnianych od ZAG-DREW. W ZAG-DREW oferujemy atrakcyjną różnorodność poręczy do wszystkich typów projektów – nasze poręcze to poręcze w 100% z litego drewna. Proste poręcze drewniane to idealne połączenie klasy i trwałości, a nasze poręcze do gięcia doskonale nadają się do zakrzywionych, nietradycyjnych zastosowań. Dla każdego stylu dostępny jest pasujący wspornik. Twoje poręcze zostaną wykonane przy użyciu zaawansowanych maszyn i niestandardowych, dedykowanych narzędzi, aby zapewnić dokładne dopasowanie do naszych elementów poręczy. Zbudowane zgodnie z najwyższymi standardami, każda z naszych najwyższej jakości poręczy z drewna jest produkowana w POLSCE. Korzystając z zaawansowanych maszyn i niestandardowych, dedykowanych narzędzi, nasz doświadczony rzemieślnik ciężko pracuje, aby zapewnić, że poręcz będzie stabilnym centralnym elementem schodów.

 
 

ZAG-DREW
34-235 Bystra 409
tel. 18 26 81 030
kom. 600 018 137

Produkcja i montaż schodów, stopni drewnianych, producent schodów z drewna

Oprócz produkcji schodów oraz stopni drewnianych zajmujemy się ich montażem. O szczegóły montażu pytaj biuro@zag-drew.pl

ilość odwiedzin: 259177, dzisiaj: 10